Забравена парола
Начало
Юношите на Езиковата разгромиха със 78:21 Механото в зрелищна среща
24 February 2014

В събота следобед станаха ясни и победителите в общинския турнир по баскетбол от „Ученически игри 2014“.

При най-малките 5-8 клас победител при момичетата е отбора на ОУ „Н.Й.Вапцаров“, а при момчетата – ОУ „Никола Икономов“.

За най-полезни състезатели бяха обявени Неделина Пенчева от ОУ „Н.Й.Вапцаров“ и Димитър Пенчев от ОУ „Никола Икономов“.

При юношите 8-10 клас тимът на ПМГ „Акад.Н.Обрешков“ се класира за областния етап след като надви връстниците си от ПТГ „Шандор Петьофи“ с резултат 25:22. В тази възраст за най-полезен състезател беше обявен Даниел Петров от ПТГ „Ш.Петьофи”. При девойките от същата възрастова група първото място зае отборът на ПМГ „Акад.Н.Обрешков“.

При най-големите – 11-12 клас, победител при девойките е отбора на ПТГ „Шандор Петьофи“. При юношите в зрелищна среща отборът на ГПЧЕ „Екзарх Йосиф“ с ръководител Диана Петкова разгроми със 78:21 тима на ПТГ „Шандор Петьофи“ и заслужено спечели трофея за първото място. Сред победителите с добрите си баскетболни умения блестеше капитанът на отбора Калоян Недев.