Търсене

Начало Форум
Екип7
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
Отг: НАИВНОБОЛЕСТНО (1 разглежда(т)) (1) Гости
Отиди най-отдолу Отговори Любими: 0
ТЕМА: Отг: НАИВНОБОЛЕСТНО
jovi4 ()
Изключен Вижте профила на потребителя
НАИВНОБОЛЕСТНО Преди 1 година(и), 12 месеца  
Винаги ле-е-екичко, така, с известно неудобство питам:
Абе, имаме два що - годе читаеми вестници в Разград. Единият партиен, другият - не. Толкова ли е сложно в тях да се информираме за значимите решения на Общинката? Нали затова са наши местни вестници. Да излезе един и да обяснява.
Нещо от рода на:
- Драги, та чак мили съграждани. Имаме идея да отсечем всичките дърволяци по ул. "Кирил и Методий". То се налага поради.... (тук следва една добре аргументирана идея защо трябва да отсечеш (писал съм го и другаде) миналото и спомените на цяло поколение. Ей така, за няколко часа!!!.
Мислим, - продължава избраникът поясняващ разните му решения на Общинката, - да приеменуваме моста "Панчоолу" на "Орлов мост", а след това то-о-олкова да го стесним, че детска количка едва-а-ам да мине през оставащото място от 1 метър.
Вие как мислите, скъпи съграждани?
Ние естествено мислим, но понеже много мислим, Общинката се замисля, че това не е добре обмислено с вестниците и ги оставя да оформят техните си истории на първите страници с големи черни букви.
Така говори наивното у мен. А то е толкова наивно, че ме навива да го развия като едно мое мислене.
Това е.
-------------
бат` Йович
(наивник до болка)

Записано в лога Записано в лога  

Човек вижда толкова, колкото знае. (Гьоте)
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Отг: НАИВНОБОЛЕСТНО Преди 1 година(и), 12 месеца  
Въпросите Ви са точни и конкретни.
Лошото е, че няма кой да си признае грешките - предизборно време е!
Никой от съветниците не е надигнал глас против или поспорил. Добра сума дума затваря.
Колкото до стесняването на моста има съвсем логично обяснение: народът все по-често се предвижва с кола, а не пеш, а детските колички със всяка година намаляват. В нашата мила дядовина и бабовина, за съжаление, пенсионерите правят само внуци.
...
Защо след всяка статия във ЕКИП7 няма място за мнения и становища, както е във всички ежедневници и информационни портали?

jovi4 ()
Изключен Вижте профила на потребителя
Отг: НАИВНОБОЛЕСТНО Преди 1 година(и), 11 месеца  
Г-н Петков, тук останахме около една ръка пръсти хора.
И току се появява някой да каже, абе, Йович, това да не ти е частен форум. Само ти и още един - два пишете тук!
Аз този веднага не го разбирам и разбираемо му отговарям, че щом е влязъл, прочел и отговорил, просто, той е Третият! Не разбират хората, не им се сърдя. Но, КАУЗА РАЗГРАД грабна аудиторията, ФЕЙС-а се наложи. Разград опростя!!! Тук имаше хора с мнение, които бяха нападнати от хора с "псевдо"мнение... Съвсем нормално, те се отдръпнаха. Може да влизат тук и да четат какво става, но то не е това, което е било!
Такива ми ти неща.
Аз лично ще публикувам тук мои мисли.
Не всички имат FACEBOOK!

Човек вижда толкова, колкото знае. (Гьоте)
Отиди най-отгоре Отговори