Търсене

Начало Форум
Екип7
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
Умението или нежеланието да коментираш мач на "ЛУДОГОРЕЦ" (1 разглежда(т)) (1) Гости
Отиди най-отдолу Отговори Любими: 0
ТЕМА: Умението или нежеланието да коментираш мач на "ЛУДОГОРЕЦ"
jovi4 ()
Изключен Вижте профила на потребителя
Умението или нежеланието да коментираш мач на "ЛУДОГОРЕЦ" Преди 1 година(и), 1 месец  
Да коментираш среща на "Лудогорец" с който и да е отбор трябва да си на високо ниво като журналист и коментатор. Трябва да си имал безгрижно детство, любящи майка и татко, да си се обяснил в любов в стихотворна форма...
В която и телевизия да "бръкнеш" все едни такива, гонещи известност с "крилати фрази", имащи се за много неповторими и оригинални, знаещи, че ще ги публикуват като такива...
Пълни гащи с лайна!
Та, срещите на "Лудогорец" са коментирани така, сякаш победеният отбор просто е "победител", но, видите ли, късмета му е изневерил. При него или някой футболист е обул различни чорапи, или е обул гащетата с етикета навън,
или на вратаря косата му е вчесана накриво. За "Лудогорец" остава неясната представа за нещо, което тепърва има да се изявява, доказва, че и име да регистрира.
Щом мен, "незапаленият фен" започна да ме дразни "словоизпразването" на такива нафукани журналя... Ще им кажа следното:
- Абе ей, що се правите на по - прости отколкото сте? Никой не ви кара да влизате в библиотека и да се регистрирате като редовни читатели. Аз даже и не искам да ме черпите с бира "BRITOS" за да не пиша това в подкрепа на вашата излагация.
Бедни словом сте, амиги, но иначе пълните джобове и празните глави на "антилудогорци"-те.

Пълни сте с празни приказки!
Те, това е!
----------
ЙК.

Записано в лога Записано в лога  

Последна редакция: 2016/03/19 14:54 от jovi4.

Човек вижда толкова, колкото знае. (Гьоте)
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Отиди най-отгоре Отговори