Търсене

Начало Форум
Екип7
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
МОЛБА (1 разглежда(т)) (1) Гости
Отиди най-отдолу Отговори Любими: 0
ТЕМА: МОЛБА
jovi4 ()
Изключен Вижте профила на потребителя
МОЛБА Преди 1 година(и)  
М О Л Б А

от Йовчо Колев Йовчев
до заинтересуваните отдели и лица в община Разград

Скъпа Общинке, с цел икономия на средства и нерви,
моля да бъдат премахнати забранителните знаци по всички забранени за пътно - транспортни средства улици в град Разград.
Това ще спести средства за табели, които за брой са повече от 50.00 лева.
От друга страна ще бъдат спестени средства за санкциониращи органи (Пътна полиция), която и без това не си върши работата по тези улици, а сигурно отчита някъде някаква си дейност.
Най - важното и положителното в това решение е, че хората ще го знаят и няма да пръскат пари за лекарства, да ви хокат, наричат, обсъждат, псуват! Ще настане едно взаимно разбирателство и обич между нас и Вас! Няма да има вече нарушители. Те ще бъдат оправдани и в определен от Вас ден, тези, които досега са били обиждани, снимани, коментирани... ще получат всенародно възмездие изразено с извинения, скубане на коси, сърдечни припадъци....
Моля, скъпа ми Общинке, да погледнеш на молбата ми не като закачка, сарказъм или там както го почувстваш. Моля те поне един път да вземеш правилното решение. Нека бъдем първия град в България, който няма забранени улици. Достатъчно други забранени неща има.
За това моля аз! Не искам отличителен знак, грамота, пари в плик...
Просто го направи!
Мисля, че поне това заслужавам, щото за времето, което отделях да те каня като назлъндисана булка да си гледаш и ти работата, (нещо като да съм си платил данъка до края на годината, както съм и направил), не си бяхме полезни. Ти и с други не беше така.
Нищо няма да ти струва - направи го.
От предадените на "вторични" излишни пътни знаци си купете близалки, от по - скъпите!
Обичам те и теб!
----------------
твой:
Йовчо КОЛЕВ
08.08.2016
гр. Разград

Записано в лога Записано в лога  

Човек вижда толкова, колкото знае. (Гьоте)
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
      Теми автор Дата
    thread link
МОЛБА
jovi4 2016/08/10 08:34
Отиди най-отгоре Отговори