Търсене

Начало Форум
Екип7
Добре дошли, Гост
Моля влезте или се регистрирайте.    Забравена парола?
МИРИЗЛИВО (1 разглежда(т)) (1) Гости
Отиди най-отдолу Отговори Любими: 0
ТЕМА: МИРИЗЛИВО
jovi4 ()
Изключен Вижте профила на потребителя
МИРИЗЛИВО Преди 6 месеца, 3 седмици  
Г-н ДОМУСЧИЕВ (няма как.. с главни букви!), аз съм от хората, на които не им дреме за Вашата реакция по повод думите ми! Защо така всички са наплашени от Вас? С какво сте повече от мен, ако се съблечем голи, дибидюс?

http://rechnik.info/%D0%B4%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D0%B4%D1%8E%D1%81

Да не би нещо да е изписано нейде? Защо трябва да Ви вземаме за извънземно, за "бог" някакъв, просто щото задоволявате низките ни страсти в ситуация, в която и аз ги задоволявам? Става въпрос за "Лудогорец". Защо трябва да слагаме на един измислен от Вас кантар целия Ви професионализъм? И защо той трябва да е никакъв, когато Вашето предприятие, част от Вашия бизнес, просто "изпърдява" целия Ви авторитет?! Нарочно го пиша така.
Аз съм никой.
Тепърва, Вашите "агенти" ще разберат кой съм.
Никой съм!
Но Ви дишам НЯКАКВИТЕ ви миризми, и то отровни!
Не знам къде живеете, но сутрин с кеф си пиете кафенцето,
погалвате онези, любими главици, погалвате онова любимо дебело портмоне и изобщи не си давате сметка какво върши Вашето себелюбие! Трябаше ли сега един обикновен човек като мен да Ви ги пише едни такива? А?
Не се притеснявайте, аз накрая ще си напиша името.
Знаете ли Вие какво се говори за Вас?
Че сте платили на всички вестници да не се пише нищо за смрадта у Разград? Мда-а-а, плащали сте им! И ако това e невярно, кога ще се изправите незализан пред разградлии, Вашите верни пъддържници в другия Ви бизнес - спорта?
Ей, иска ми се, иска ни се, г-н Домусчиев, да ни отговорите честно, е, ако можете, де... Щото, г-н Домусчиев, доста хора Ви "отговарят" честно, преди да заспят, да не говорим, когато се събудят от "Вашите миризми"!
Знаете ли, някои хора си слагаме доброволно главите на дръвника! Не се плашим от Вашата "недосегаемост"! Много е просто: просто, както Ви предложих, излезте ,
с един човешки израз в очите и ни кажете,че всичко ще отиде в миналото.
АМА НАИСТИНА!
Щото иначе падате на моето ниво - без вратовръзка!
Нямате си представа колко ще спечелите!
Толкова просто не сте и печелили!
------------------------

С уважение:
Йовчо КОЛЕВ

П.П.Иска ми се този човек да отговори, не го знам къде живее, къде живеят децата му! Ще му платя (на бизнесмена), ще й платя (на госпожата) едно преспиване в дома, примерно, на... Деян Бибиян, младият - човек непокорник!
Той ще ми обещае, че няма да ги бие.
Естествено, че аз се закачам тук.
И знам, че когато зададеш няколко важни въпроси, на нито един не се отговаря!
Дидо, с вас съм!

Записано в лога Записано в лога  

Последна редакция: 2016/11/05 16:58 от jovi4.

Човек вижда толкова, колкото знае. (Гьоте)
  Само регистрирани потребители могат да публикуват нови мнения.
Отиди най-отгоре Отговори